Strona w trakcie budowy
Kariera

Praca

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • min 2-3 letnie doświadczenie w instytucjach kontrolnych

  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności interpersonalne

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych, analizowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców

  • profesjonalna obsługa klienta

  • rozwijanie i aktualizacja wiedzy z zakresu czasu pracy kierowców

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, komputer, samochód

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobycie cennego doświadczenia

  • ciekawą prace w zgranym zespole

Czas na składanie podania mija : 1 lipca 2017
Dlaczego my?

Sprawdź nasze możliwości

umów się
Umów się

na spotkanie z Doradcą,

przyjedziemy do Ciebie!

p +48 58 58 58 584

biuro@tachoinfo.pl

p Mam Kontrolę!

INSPEKCJA TRANSPORTU DROGOWEGO

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY

O nas

Poznaj nas i naszą firmę

Dobierz pakiet