Adriana Jaskulska CEO Tachoinfo

CEO, doradca ds. przewozu towarów niebezpiecznych, doświadczony doradca transportowy, posiadacz certyfikatu kompetencji zawodowych, menedżer. Z Tachoinfo związana od ponad 12 lat – aktywnie uczestnicząc w rozwoju firmy. Obserwowałam transformację, jaką przechodził transport na przestrzeni ostatnich 10ciu lat, tym samym widząc, jak wzrasta rola outsourcingu usług rozliczania czasu pracy kierowców w działalności operacyjnej przedsiębiorstw transportowych. Jestem zdeterminowana, aby Tachoinfo nie było tylko zespołem wspaniałych specjalistów, ale także miejscem, które odzwierciedla nasze zaangażowanie i pasję w dostarczaniu najlepszych rozwiązań. Wszechstronna wiedza, poparta licznymi certyfikatami, jest zdecydowanie moją silną stroną. Skrupulatnie wczytuję się w paragrafy aktów prawnych, by z satysfakcją móc reagować na zmianę. Elastyczność, otwartość i stałe skoncentrowanie na potrzebach są fundamentem budowania zaufania u klientów.

Transport jest dziedziną niezmiernie dynamiczną, dla równowagi prywatnie spokój odnajduję w spacerach z dala od zgiełku. Niewydeptana ścieżka w lesie, pusta plaża, niewielkie jezioro to miejsca, gdzie wraz z rodziną zdobywamy swoje ‘ małe szczyty’.

Jako cel stawiam dążenie do doskonałości wraz z zachowaniem najwyższych standardów satysfakcji klienta dlatego Witaj w Tachoinfo!

Adriana Jaskulska CEO Tachoinfo
Adriana Jaskulska CEO Tachoinfo