Angelika Pawlik-Siebert – Specjalista ds. kadr i płac

Nazywam się Angelika Pawlik-Siebert i moja przygoda z pracą w obszarze kadr rozpoczęła się 16 lat temu. Od tego czasu ukończyłam studia z zakresu Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia Menadżerskie z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Merito w Gdańsku. To wszystko nauczyło mnie pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów z klientami.

W pracy zawodowej lubię rozwiązywać i badać zależności jak prawo szczegółowe „wyłącza” prawo ogólne w obszarze prawa pracy. Praca w Tachoinfo i branży TSL już od ponad 2 lat daje mi taką możliwość. To prawdziwe wyzwanie, żeby na Polskiej liście płac zmieściły się oczekiwania kierowcy, a także ogrom Unijnych przepisów i regulacji z poszczególnych państw, na których terenie odbywają się przewozy.

Prywatnie jestem żoną pracującego na co dzień w ekstremalnych warunkach fana wędkarstwa i starych motocykli oraz mamą wspaniałej blondyneczki.
Pasjami czytam historie szpiegowskie, kryminalne i oglądam intrygujące seriale jak „House of cards”. Tak jak Frank Underwood nie lubię tego, co bezużyteczne, wolę proste, skuteczne rozwiązania, jasne zasady oraz procedury.

Po pracy wyciszam się w ogrodzie. Tam mogę planować, tworzyć, przesadzać, przeprowadzać eksperymenty i toczyć nierówną walkę z czającymi się w mroku ślimakami…😀

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!
☎tel. (58) 58 58 584
📞tel. 533 091 190
📧biuro@localhost:8888

Angelika Pawlik-Siebert - Specjalista ds. kadr i płac