Iryna Perchak – Specjalista ds. rozliczeń czasu pracy kierowców

Nazywam się Iryna Perchak, w Tachoinfo pracuję od 2 lat.

Na co dzień zajmuję się rozliczaniem czasu pracy kierowców.

To ode mnie zaczyna się cały proces rozliczeń, dokładnie monitoruję i śledzę aktywności kierowców zarejestrowane przez tachograf. Analizuje i sprawdzam, czy kierowcy przestrzegają limitów czasu pracy i odpoczynku, określonych przez obowiązujące przepisy. Oprócz tego zajmuję się rozliczaniem ryczałtów i sprawami administracyjnymi. Lubię swoją pracę i poświęcam się jej z pełnym zaangażowaniem.

Dzięki biegłej znajomości języka rosyjskiego i ukraińskiego mogę skutecznie wspierać klientów obcojęzycznych, oferując im kompleksową pomoc i wsparcie w kwestii rozliczeń.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek i żoną zawodowego kierowcy. Pasjonuje się stylizacją paznokci, którą hobbystycznie zajmuje się od wielu lat. W wolnych chwilach podróżuje z moją rodziną. Uwielbiam lato! Kocham spacerować po plaży i pływać. Relaksuje mnie wsłuchiwanie się w szum fal i delektowanie się widokiem błękitnego horyzontu. Takie chwile to dla mnie okazja, aby oderwać się od codziennego zgiełku i zatopić się w spokojnej atmosferze nadmorskich krajobrazów. Zwiedzając różne miejsca, lubię próbowanie lokalnej kuchni.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!

tel. (58) 58 58 584
tel. 533 091 190
biuro@tachoinfo.pl