Kacper Kowalczyk – Manager działu analiz i specjalista ds. ITNazywam się Kacper Kowalczyk, jestem kierownikiem działu analiz. W Tachoinfo pracuję od początków firmy, czyli prawie 13 lat. W tym czasie zgromadziłem znaczące doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie transportu.

W firmie, oprócz kontaktu z klientem i przygotowywania dokumentów koordynuję pracę zespołu zajmującego się ewidencjami i analizą czasu pracy kierowców oraz jestem odpowiedzialny za obsługę informatyczną. Dbam o bezpieczeństwo serwerów, sieci komputerowej i przechowywanie danych. Ponadto do moich obowiązków należy dbanie o płynność procesów takich jak niezaburzone funkcjonowanie stanowisk pracy, czy oprogramowania niezbędnego do realizacji usług dla naszych klientów. Najważniejszym zrealizowanym przeze mnie projektem jest Panel Klienta Tachoinfo. Współtworzę projekt od momentu pomysłu do dziś. Zajmuję się jego rozwijaniem, wprowadzania udoskonaleń i nowych funkcjonalności stanowiących odpowiedź na potrzeby naszych klientów. To projekt, z którego jestem szczególnie dumny.

Prywatnie uwielbiam czytać książki różnych gatunków, często wybierając klasyki polskiej literatury. Fascynuję się nowinkami technologicznymi i pilnie śledzę najnowsze trendy. Kontakt z naturą i zwiedzanie to dla mnie doskonały sposób na relaks i odkrywanie piękna świata.

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!
☎tel. (58) 58 58 584
📞tel. 533 091 190
📧biuro@tachoinfo.pl

Kacper Kowalczyk - Manager działu analiz i specjalista ds.IT