Maciej Mierzejewski – Specjalista ds. analiz i rozliczeń

Nazywam się Maciej Mierzejewski, jestem ekspertem do spraw analiz i rozliczeń z dziesięcioletnim doświadczeniem w firmie Tachoinfo.

Posiadam tytuł magistra Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, w specjalizacji ekonomiki transportu i logistyki, jednak moje zaangażowanie w rozwój zawodowy nie kończy się na ukończonych studiach. Stawiam na ciągłe samodoskonalenie i pogłębianie kompetencji z zakresu rozliczeń i analiz transportu, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Moja droga zawodowa w obszarze transportu jest nie tylko źródłem satysfakcji, ale także okazją do ciągłego rozwoju oraz pomocy przedsiębiorcom. Przez lata pracy w Tachoinfo miałem przyjemność prowadzić liczne szkolenia dla firm transportowych, dotyczące zarówno czasu pracy kierowców, jak i obsługi tachografów. Moja pasja do udostępniania wiedzy nie ogranicza się jednak do sal szkoleniowych – służę również wsparciem podczas kontroli oraz reprezentuję naszych klientów w kontaktach z instytucjami kontrolnymi.

Jestem przekonany, że efektywne zarządzanie czasem pracy kierowców jest kluczowym elementem w branży transportowej. Dlatego też moją misją jest pomaganie klientom w sprawnym zarządzaniu obszarem analizy i rozliczania czasu pracy. Śledzę na bieżąco zmiany w przepisach oraz służę wsparciem w ich interpretacji i implementacji, zawsze działając w zgodzie z obowiązującymi regulacjami.

Budowanie zażyłych relacji z klientami oraz współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu to dla mnie priorytet. Skuteczność działania, wiedza ale również zaangażowanie w sukces swoich klientów oraz chęć dzielenia się doświadczeniem to podstawa mojej pracy.

Specjalista do spraw analiz i rozliczeń w Tachoinfo