Kariera

Firmę tachoinfo tworzą ludzie z pasją.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która od lat zajmuje się kompleksową obsługą firm związanych z transportem. Dynamicznie działamy na terenie całej Polski. Podchodzimy elastycznie do wszystkich zmian na rynku transportowym. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, jego zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa w prowadzeniu biznesu! Naszą zaletą jest ciągły rozwój i doskonalenie swoich usług.

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i płac

Zakres obowiązków:

  •  sporządzanie list płac;
  • sporządzanie rachunków do umów zlecenie;
  • tworzenie deklaracji ZUS;
  • zgłaszanie do ZUS;
  • tworzenie wniosków do ZUS;
  • tworzenie PIT 11;
  • wypełnianie zaświadczeń o zarobkach;
  • wspomaganie w tworzeniu umów o pracę, umów zlecenia oraz akt osobowych.

Nasze wymagania:

  • znajomość MS Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej (mile widziane);
  • efektywna współpraca z innymi działami;
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie;
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • mile widziana znajomość programu OPTIMA, Rzeczpospolita

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • umowę o pracę (pełen etat);
  • możliwość dołączenia do programu prywatnej opieki medycznej;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • spotkania integracyjne;
  • stałe godziny pracy (pon-pt , w godzinach 8-16).