Wiktoria Skarbek – Specjalista ds. marketingu

Moja praca polega na budowaniu relacji z klientami, zarówno z tymi, z którymi już współpracujemy, jak nowymi i potencjalnymi klientami. Dla mnie i dla naszej firmy Tachoinfo jest to niezwykle istotny element, ponieważ zaufanie i zadowolenie klienta z naszych usług, a także zrozumienie ich potrzeb, stanowią fundament budowy marki firmy.

Oprócz tego w Tachoinfo zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych, Kreatywnie tworze grafiki i piszę teksty dla naszych obserwatorów i klientów z niezbędnymi informacjami , dzięki którym jesteśmy na bieżąco z aktualnymi zmianami i przepisami w Transporcie .

Szkole się we wszystkich kwestiach związanych z marketingiem , dzięki czemu moja głowa to wielka burza pomysłów.

 Poza pracą mama 3 letniego chłopca i żona zawodowego kierowcy. Chociaż życie jest intensywne zawsze staram się spędzać czas aktywnie. Uwielbiam treningi zumby  i eksplorowanie nowych miejsc , zarówno tych blisko domu , jak i tych odległych , ponieważ wszystkie podróże są dla mnie inspirujące i satysfakcjonujące. Dzięki temu, że mam różnorodne zainteresowania i doświadczenia życiowe potrafię lepiej zrozumieć różne perspektywy klientów i angażować się w budowanie relacji biznesowej.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia dla swojego biznesu , zapraszam do kontaktu 537 804 002

Wiktoria Skarbek -Specjalista ds. marketingu