Kompleksowe usługi, a raporty z programów

Kompleksowe usługi dla transportu, a raporty z programów do ewidencjonowania czasu pracy.

Nie jest żadną tajemnicą, że tam, gdzie ludzie wykonują skomplikowaną, odpowiedzialną pracę dla innych, uwzględniając przy tym szerokim zakresie świadczonych usług, ceny są wyższe niż w przypadku opracowywania dokumentów tylko przez stworzone do tego programy komputerowe. Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić już pracy bez komputerów, dostępu do internetu czy urządzeń biurowych, ale ostatecznie naszym zdaniem nic nie zastąpi pracy człowieka! Nic nie zastąpi doświadczenia, sposobu myślenia oraz podejścia do rozwiązania trudnych sytuacji. Empatia i indywidualne spojrzenie przy świadczeniu usług nie są nam obce. To dzięki pracy wielu osób, ich zaangażowaniu, odpowiedzialności oraz skrupulatności zaufało nam już tak wielu klientów!

 

Praca z danymi, opracowywanie dokumentów, analizy.

To, co wyróżnia naszą pracę to przede wszystkim doświadczony zespół ludzi, którzy są zawsze do dyspozycji naszych klientów. Bezpośredni kontakt pozwala na dopasowanie systemu czasu pracy, regulaminów oraz umów dla pracowników zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdej firmy. To z kolei później wpływa na eliminowanie lub ograniczenie ewentualnych roszczeń pracowniczych. Dzięki temu, że na podstawie zebranych danych potrafimy analizować wielowymiarowo, poświęcamy dużo czasu sprawom, które są złożone, możemy oferować usługi z całkowitą pewnością i spokojem o ich jakość. Audyt przedkontrolny czy reprezentacja firmy podczas samej kontroli to działania, które pozwalają zaoszczędzić nie tylko dużo pieniędzy, ale także czas i nerwy. Dzięki pracy z naszym zespołem wiedzy, którą posiadamy i naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować także bezcenną pewność i komfort prowadzenia działalności.

 

Wiedza jest bezcenna, czyli dlaczego lepiej wiedzieć niż unikać.

Ewidencja czasu pracy to podstawa, ale analiza 561, którą przygotowujemy to źródło wiedzy i baza potrzebna do wyciągania wniosków, nauki i ograniczenia zdarzeń w przyszłości. Zawsze dobrze jest wiedzieć! Przygotowywane przez nas szkolenia to potężna dawka informacji – dzielimy się nie tylko teorią, ale i rozwiązaniami praktycznymi. Dzięki temu, że w środowisku transportu czujemy się jak ryba w wodzie, przygotowywane przez nas analizy wykresówek, opisy naruszeń, kontrola ryzyka czy odwołania są skuteczne i bardzo istotne z punktu widzenia przedsiębiorców prowadzących działalność. Zaoszczędzone na karach i mandatach środki można przeznaczyć na dowolny inny cel, w tym przypadku nie opłaca się ryzykować. Całodobowy dyżur telefoniczny, możliwość reagowania na bieżąco, przewidywania, skuteczna komunikacja, wysoki poziom obsługi klientów i świadczonych usług tworzą prawdziwą przewagę, której nie da się przecenić i zastąpić.

Korzystamy z niezbędnych narzędzi wspierających naszą pracę, ale się do nich nie ograniczamy. Dla nas ludzie, po każdej stronie biznesu są priorytetem!

Zespół Tachoinfo