O nas

Firmę tachoinfo tworzą ludzie z pasją.

Jesteśmy nowoczesną firmą, dynamicznie działająca na terenie całej Polski, elastyczną na wszelkie zmiany na rynku transportowym. Tachoinfo założyli specjaliści, posiadający niezbędne w tej branży kwalifikacje oraz doświadczenie! Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą, stale podnoszącą swoje kwalifikacje, co gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, który łączą te same zainteresowania, m.in. TRANSPORT. 

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą firm, w których obecny jest transport, zarówno krajowy jak i międzynarodowy.

Zaufało nam już kilkaset firm!

Naszą największą z zalet jest ciągły rozwój i doskonalenie usług. Na bieżąco monitorujemy zmiany w krajowym i międzynarodowym prawie transportowym i wdrażamy je w ofercie, która jest bardzo elastyczna, zawsze dostosowana do indywidualnych, realnych potrzeb klientów. Dla nas najwazniejsza jest satysfakcja Klienta, jego zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa. Z tego właśnie względu jako jedna z niewielu firm posiadamy polisę OC, dobrowolnie ponosimy odpowiedzialność finansową za wykonane usługi.

tachoinfo to:

Lojalność i zaufanie

– postępujemy zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Wyznawaną przez nas wartością jest wysoka lojalność wobec naszych Klientów. 

Terminowość

– wiemy do jakiej rangi wzrasta terminowość w naszej branży. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były świadczone z dotrzymywaniem istotnych terminów.

Rzetelność i dokładność

– wykonujemy nasze usługi z należytą starannością, dokładnością i poprawnością tak, by nic nie umknęło naszej uwadze.

Rozwój

– mając na uwadze potrzeby rynku stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie zakresu naszych usług. Ważne jest dla nas także samodoskonalenie się i zdobywanie nowych umiejętności.