Joanna Sadowska – Manager ds. sprzedaży i marketingu

Doświadczony kierownik i marketingowiec z wykształcenia. 14 lat pracy w sprzedaży i obsłudze klienta oraz kierowaniu zespołami pracowników w połączeniu z moimi cechami charakteru, a także umiejętnościami miękkimi to bez wątpienia moja siła.

Zmieniam środowisko pracy i buduje pozytywny wizerunek pracodawcy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Łatwość nawiązywania i budowania relacji w zespole oraz z Klientami, szybkość i skuteczność działania to podstawy mojej pracy.
Zdecydowanie, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz konsekwencja w działaniu pozwalają mi na osiąganie bardzo dobrych efektów.
Potrafię działać wielowymiarowo, myśleć nieszablonowo i bez problemu odnajduję się w dynamicznym środowisku.
Elastyczne podejście, otwartość oraz szybkość uczenia się pomagają mi osiągnąć wyznaczone cele.

Prywatnie rodzinna, towarzyska prawdziwa bomba energetyczna. Nie potrafię żyć bez ludzi i muzyki. Kocham góry, a prawdziwą miłość znalazłam nad morzem.
W domu specjalistka od szalonych pomysłów i kreatywnych wyzwań. Kawoszka, która nigdy nie dopija swojej kawy do końca. Wielbicielka butelkowej zieleni i kwiatów (lepiej mi wychodzi podziwianie niż pielęgnacja :)). Jedyne co jest dla mnie pewne to zmiana, a jedyne czego nie zmieniłabym za nic w świecie to moja rodzina i przyjaciele.

Wierzę, że wszystko jest możliwe jeśli tylko bardzo się tego chce!

Joanna Sadowska Doświadczony kierownik i marketingowiec z wykształcenia, Tachoinfo, Marketing
Joanna Sadowska Doświadczony kierownik i marketingowiec z wykształcenia