Magdalena Grzelak – Specjalista ds. rozliczeń i zarządzania zgłoszeniami zagranicznymi

Mam na imię Magda, pracuję w firmie Tachoinfo od 2 lat.

Zajmuję się głównie przedkładaniem Zgłoszeń IMI dla kierowców – dzięki temu, że wszystkie oddelegowania są wykonane rzetelnie i na czas, firmy, z którymi współpracujemy mogą czuć się bezpiecznie podczas kontroli na terenie Unii Europejskiej. Z pozytywnym skutkiem przeprowadzam również kontrole dotyczące oddelegowań kierowców.

Dodatkowo sporządzam delegacje, wirtualne diety oraz rozliczenia płacy zagranicznej, niezbędne do wyliczenia wynagrodzeń kierowców, dbając o to, aby wszyscy pracownicy otrzymali wypłaty na czas.

Chętnie odpowiadam na wszelkie pytania klientów, skutecznie i profesjonalnie rozwiązuję problemy i wszelkie wątpliwości, współpracując przy tym z koleżankami i kolegami z innych działów.

Nieustannie zgłębiam tajniki transportu i doskonalę swoje umiejętności, aby zadowolenie klientów z oferowanych przez nas usług cały czas rosło.

Prywatnie, jestem mamą dwóch synów. Lubimy chodzić na długie spacery, odwiedzamy każdy napotkany po drodze plac zabaw, a przede wszystkim cieszymy się tym, że mamy siebie i wykorzystujemy najlepiej jak potrafimy każdą upływającą minutę. 🙂

Moim długoletnim hobby jest muzyka, szczególnie śpiew – często jest dla mnie ukojeniem, chwilową ucieczką od rzeczywistości i napawa mnie ogromną dawką pozytywnej energii.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w dziedzinie rozliczania delegacji, płac zagranicznych oraz informacji dotyczących Zgłoszeń IMI – zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Masz pytania?


Zadzwoń lub napisz!
tel. (58) 58 58 584
tel. 533 091 190
biuro@tachoinfo.pl

Magdalena Grzelak - specjalista ds. rozliczeń i zarządzania zgłoszeniami zagranicznymi